Jurys Inn Prague

Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

To make a group booking click here to complete our online form and a member of our team will be in touch to help you with your booking within 48 hours.

Jak se k nám dostanete

Jurys Inn Hotel Praha nachází v centru Prahy, pouze 5 minut od Starého Měta a v blízkosti hlavních atrakcí. Hotel se nachází vedle stanice metra Florenc a pouze 2 stanice metra od známého Václavského námestí. Poloha hotelu je ideálním výchozím bodem pro objevování Prahy. Naleznete nás i pomocí techto souradnic:

Zpět na úvodní stránku Jurys Inn Hotel v Praze. Nezapomeňte si přečíst našeho průvodce pro náš pražský hotel!

 

Městskou hromadnou dopravou, Metrem

Žlutá linka metra B, nebo červená linka metra C, stanice Florenc, výstup směr Sokolovská ulice. Jurys Inn Praha se nachází přímo naproti výstupu.

Z letíště Václava Havla – Městskou hromadnou dopravou

Nejúspornější způsob, jak se k nám dostat z letiště je autobus číslo 100 do stanice Zličín (13 minut). Poté trasou B metra (žlutá) do stanice Florenc. Hotel Jurys Inn Praha se nachází přímo naproti východu z metra do ulice Sokolovská.

Z Rakouska, Maďarska, Slovenska, Brna - Autem

Jeďte po D1 (dálnice) směrem na Prahu. Po příjezdu do Prahy, jeďte směr Praha - centrum. Jeďte po ulici 5. května  přes Nuselský most a pokračujte po ulici Legerova. Zustaňte na této silnici a dále pokračujte po Wilsonově ulici. Po 1200 metrech odbočte směr Karlín do ulice Ke Štvanici a jeďte vlevo.
Po 50 m odbočte vpravo do ulice Rohanské nábřeží. Po 200 m (před viaduktem) odbočte vpravo do ulice Prvního Pluku. Po 150 metrech odbočte vpravo do ulice Sokolovská. Po 150 jste u hotelu Jurys Inn.

Z Německa přes Plzeň - Autem

Jeďte po D5 (dálnice). Na výjezdu 23 Třebonice jeďte od D5 směr Praha-Barrandov/Tranzit. Pokračujte asi 53 m. Držte se na silnici Novořeporyjská - Pražský okruh po 6,80 km sjeďte vpravo do ulice K Barrandovu (sil. c. 600). Pokračujte po ulici K Barrandovu. Sjedete k Vltavě, kde ulice K Barrandovu nadjezdem vede přímo do ulice Strakonická. Jedte 3 km a  držte se vpravo a pokračujte na Hořejší nábřeží.

Po 923 m se držte vpravo a jeďte přes Jiráskův most. Za mostem jeďte rovně do ulice Resslova a na Karlovo náměstí. Přes náměstí pokračujte rovně a dále po ulici Ječná. Jedte po této ulici až na námestí I.P. Pavlova, cca 591 m. Na križovatce na náměstí I.P. Pavlova se držte vlevo a zahněte doleva do ulice Legerova. Zůstaňte na této silnici a dále pokračujte po Wilsonově ulici. Po 1200 metrech odbočte směr Karlín do ulice Ke Štvanici a jeďte vlevo. Po 50 m odbočte vpravo do ulice Rohanské nábřeží. Po 200 m (pred viaduktem) odbočte vpravo do ulice Prvního pluku, po 50 m podjedte viadukt vlevo a hned jeďte vpravo. Na další križovatce odbocte opět vpravo do ulice Sokolovská a po 200 m vpravo je hotel Jurys Inn.

Praha Hlavní nádraží - Autem

Od Hlavního nádraží jeďte po ulici Wilsonova směr Teplice. Po 1200 metrech odbočte směr Karlín do ulice Ke Štvanici a jeďte vlevo. Po 50 m odbčte vpravo do ulice Rohanské nábřeží. Po 200 m (pred viaduktem) odbočte vpravo do ulice Prvního pluku, po 50 m podjedte viadukt vlevo a hned jeďte vpravo. Na další križovatce odbočte opět vpravo do ulice Sokolovská a po 200 m vpravo je hotel Jurys Inn.

Praha Hlavní nádraží - Hromadnou dopravou, Metrem

Žlutá linka metra B, nebo cervená linka metra C, stanice Florenc, výstup smer Sokolovská ulice. Jurys Inn Praha se nachází prímo naproti výstupu.