Jurys Inn Prague  

Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

To make a group booking click here to complete our online form and a member of our team will be in touch to help you with your booking within 48 hours.

My Booking
Keep me logged in Forgot password?
[Do not tick if on a shared device]

Jak se k nám dostanete

Jurys Inn Hotel Praha nachází v centru Prahy, pouze 5 minut od Starého MÄ›ta a v blízkosti hlavních atrakcí. Hotel se nachází vedle stanice metra Florenc a pouze 2 stanice metra od známého Václavského námestí. Poloha hotelu je ideálním výchozím bodem pro objevování Prahy. Naleznete nás i pomocí techto souradnic:

ZpÄ›t na úvodní stránku Jurys Inn Hotel v Praze. Nezapomeňte si pÅ™ečíst našeho průvodce pro náš pražský hotel!

 

Městskou hromadnou dopravou, Metrem

Žlutá linka metra B, nebo červená linka metra C, stanice Florenc, výstup smÄ›r Sokolovská ulice. Jurys Inn Praha se nachází pÅ™ímo naproti výstupu.

Z letíštÄ› Václava Havla – MÄ›stskou hromadnou dopravou

NejúspornÄ›jší způsob, jak se k nám dostat z letištÄ› je autobus číslo 100 do stanice Zličín (13 minut). Poté trasou B metra (žlutá) do stanice Florenc. Hotel Jurys Inn Praha se nachází pÅ™ímo naproti východu z metra do ulice Sokolovská.

Z Rakouska, Maďarska, Slovenska, Brna - Autem

Jeďte po D1 (dálnice) smÄ›rem na Prahu. Po pÅ™íjezdu do Prahy, jeďte smÄ›r Praha - centrum. Jeďte po ulici 5. kvÄ›tna  pÅ™es Nuselský most a pokračujte po ulici Legerova. Zustaňte na této silnici a dále pokračujte po WilsonovÄ› ulici. Po 1200 metrech odbočte smÄ›r Karlín do ulice Ke Štvanici a jeďte vlevo.
Po 50 m odbočte vpravo do ulice Rohanské nábÅ™eží. Po 200 m (pÅ™ed viaduktem) odbočte vpravo do ulice Prvního Pluku. Po 150 metrech odbočte vpravo do ulice Sokolovská. Po 150 jste u hotelu Jurys Inn.

Z Německa přes Plzeň - Autem

Jeďte po D5 (dálnice). Na výjezdu 23 TÅ™ebonice jeďte od D5 smÄ›r Praha-Barrandov/Tranzit. Pokračujte asi 53 m. Držte se na silnici NovoÅ™eporyjská - Pražský okruh po 6,80 km sjeďte vpravo do ulice K Barrandovu (sil. c. 600). Pokračujte po ulici K Barrandovu. Sjedete k VltavÄ›, kde ulice K Barrandovu nadjezdem vede pÅ™ímo do ulice Strakonická. Jedte 3 km a  držte se vpravo a pokračujte na HoÅ™ejší nábÅ™eží.

Po 923 m se držte vpravo a jeďte pÅ™es Jiráskův most. Za mostem jeďte rovnÄ› do ulice Resslova a na Karlovo námÄ›stí. PÅ™es námÄ›stí pokračujte rovnÄ› a dále po ulici Ječná. Jedte po této ulici až na námestí I.P. Pavlova, cca 591 m. Na križovatce na námÄ›stí I.P. Pavlova se držte vlevo a zahnÄ›te doleva do ulice Legerova. Zůstaňte na této silnici a dále pokračujte po WilsonovÄ› ulici. Po 1200 metrech odbočte smÄ›r Karlín do ulice Ke Štvanici a jeďte vlevo. Po 50 m odbočte vpravo do ulice Rohanské nábÅ™eží. Po 200 m (pred viaduktem) odbočte vpravo do ulice Prvního pluku, po 50 m podjedte viadukt vlevo a hned jeďte vpravo. Na další križovatce odbocte opÄ›t vpravo do ulice Sokolovská a po 200 m vpravo je hotel Jurys Inn.

Praha Hlavní nádraží - Autem

Od Hlavního nádraží jeďte po ulici Wilsonova smÄ›r Teplice. Po 1200 metrech odbočte smÄ›r Karlín do ulice Ke Štvanici a jeďte vlevo. Po 50 m odbčte vpravo do ulice Rohanské nábÅ™eží. Po 200 m (pred viaduktem) odbočte vpravo do ulice Prvního pluku, po 50 m podjedte viadukt vlevo a hned jeďte vpravo. Na další križovatce odbočte opÄ›t vpravo do ulice Sokolovská a po 200 m vpravo je hotel Jurys Inn.

Praha Hlavní nádraží - Hromadnou dopravou, Metrem

Žlutá linka metra B, nebo cervená linka metra C, stanice Florenc, výstup smer Sokolovská ulice. Jurys Inn Praha se nachází prímo naproti výstupu.