Jurys Inn Prague

Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

To make a group booking click here to complete our online form and a member of our team will be in touch to help you with your booking within 48 hours.

Tipy hotelu Jurys Inn

Nejlepší nakupování: Butiky věhlasných světových značek můžete najít na ulicích Na Příkopě a Pařížská.

Nejlepší zajímavost: Laterna Magika je nonverbální divadlo založené již v roce 1958 a prezentuje kombinaci tance, filmu a černého divadla.

Průvodce

Caffrey's Irish Bar

Caffrey's Irish Bar je fantastické typicky irské místo v centru Prahy!

Staroměstské náměstí

Historické náměstí se nachází na Starém Městě, mezi Václavským náměstím a Karlovým mostem a je místem mnoha architektonických stylů včetně Gotiky a Baroka. Ze Staroměstské radnice můžete obdivovat faktastický výhled na celé Staré město. Pokud navštívíte Prahu, Staroměstské náměstí prostě musíte vidět!.

Karlův most

Pravděpodobně jeden z nejznámějších mostů světa byl postaven mezi rokem 1357 a začátkem 15. století, aby spojoval Staré Město se sousedními čtvrtěmi. Most je dekorován sochami a je po celý den plný malířů a obchodníků

Václavské náměstí

Náměstí je pojmenováno po svatém Václavu, patronu Čech a je centrem jak kukturního, tak obchodního života.

Pražský Hrad

Pražský hrad je sídlem prezidenta České Republiky and také českých korunovačních klenotů. Je to jeden z největších hradů na světě a určitě stojí za to jej navštívit.

Gotická Prašná brána

Původně to bývala brána do Prahy a do pražského Starého města. Budoucí králové branou vstupovali do města při slavnostním korunovačním průvodu.