Jurys Inn Prague  

Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

To make a group booking click here to complete our online form and a member of our team will be in touch to help you with your booking within 48 hours.

My Booking
Keep me logged in Forgot password?
[Do not tick if on a shared device]

Tipy hotelu Jurys Inn

Nejlepší nakupování: Butiky vÄ›hlasných svÄ›tových značek můžete najít na ulicích Na PÅ™íkopÄ› a PaÅ™ížská.

Nejlepší zajímavost: Laterna Magika je nonverbální divadlo založené již v roce 1958 a prezentuje kombinaci tance, filmu a černého divadla.

Průvodce

Caffrey's Irish Bar

Caffrey's Irish Bar je fantastické typicky irské místo v centru Prahy!

StaromÄ›stské námÄ›stí

Historické námÄ›stí se nachází na Starém MÄ›stÄ›, mezi Václavským námÄ›stím a Karlovým mostem a je místem mnoha architektonických stylů včetnÄ› Gotiky a Baroka. Ze StaromÄ›stské radnice můžete obdivovat faktastický výhled na celé Staré mÄ›sto. Pokud navštívíte Prahu, StaromÄ›stské námÄ›stí prostÄ› musíte vidÄ›t!.

Karlův most

PravdÄ›podobnÄ› jeden z nejznámÄ›jších mostů svÄ›ta byl postaven mezi rokem 1357 a začátkem 15. století, aby spojoval Staré MÄ›sto se sousedními čtvrtÄ›mi. Most je dekorován sochami a je po celý den plný malířů a obchodníků

Václavské námÄ›stí

NámÄ›stí je pojmenováno po svatém Václavu, patronu ÄŒech a je centrem jak kukturního, tak obchodního života.

Pražský Hrad

Pražský hrad je sídlem prezidenta ÄŒeské Republiky and také českých korunovačních klenotů. Je to jeden z nejvÄ›tších hradů na svÄ›tÄ› a určitÄ› stojí za to jej navštívit.

Gotická Prašná brána

PůvodnÄ› to bývala brána do Prahy a do pražského Starého mÄ›sta. Budoucí králové branou vstupovali do mÄ›sta pÅ™i slavnostním korunovačním průvodu.